Podpořte!

Zapojte se a podpořte referendum pro nádraží v centru!

♦Zapojte se jako dobrovolník!

Do přípravy referenda se již zapojily desítky dobrovolníků z řad brněnských i dojíždějících. Pokud nám můžete pomoct s roznosem letáků, provozem informačních stánků, či výlepem plakátů, nebo jakkoli jinak pomoct, pojďte do toho. Intenzivně hledáme další dobrovolníky! Ozvěte se koordinátorovi na patocka.josef@gmail.com, nebo 731 445 153.

♦Podpořte kampaň ANO pro nádraží v centru finančním darem!

Proti radničním milionům neobstojíme bez kampaně, kterou si my Brňáci zaplatíme drobnými příspěvky. Z příspěvků zaplatíme plakáty, letáky, placky, trička, pronájmy prostor na veřejné debaty.

- Přispějte na transparentní účet referenda:
číslo účtu je 2500528169/2010.
- Sledovat, jak s prostředky nakládáme, můžete ZDE.

Kampaň dosud stojí na neuvěřitelném dobrovolném úsilí desítek až stovek dobrovolníků. Tak se nám podařilo získat podporu 21 000 Brňáků. Teď, když se referendum přiblížilo se ale situace změnila – bez alespoň minimálního rozpočtu nemůžeme proti tendenční kampani magistrátu obstát a informovat dostatečné množství lidí o referendu a důvodech, proč si myslíme, že nádraží v centru je lepší volba! I za 100 korun uděláme divy – například můžeme vytisknout 100 letáků, díky kterým se 100 lidí dozví o referendu a důvodech proč hlasovat ANO!

Finanční dar, který je u fyzických osob vyšší než 1000,- Kč, si můžete odečíst od daňového základu. Dary právnických osob lze odečíst od daňového základu pokud jsou vyšší než 2000,- Kč za rok. Rádi Vám na požádání zašleme potvrzení o výši Vašeho daru a vystavíme darovací smlouvu.

 

 

 

2 komentáře u „Podpořte!

  1. Je možné někde stáhnout letáky k vytištění, abych je mohl nechat „v zaměstnání či v oblíbené hospodě“?

  2. To úplně ne, letáky jsou celobarevné a tištěné na zvláštní formát. Můžete si je ale každý den vyzvednout, od 10:00 do 17:00 na České.
    Vytisknout si můžete rozhodně petiční arch – odkaz najdete ZDE.

Komentáře nejsou povoleny.