Podepište petici

Vytiskněte si petiční arch a posbírejte několik podpisů: každý se počítá!

Počínaje 21. 1., kdy zastupitelstvo města Brna zamítlo návrh na vyhlášení referenda, sbíráme podpisy pod návrh na vyhlášení referenda. Jakmile se jich sejde dostatečný počet – kolem 20 000 – zastupitelstvo bude muset referendum vyhlásit a vy budete mít možnost sami o poloze nádraží rozhodnout. Petici můžete podepsat každý den odpoledne na hlavním nádraží, za špatného počasí v podchodu pod tramvajemi, za dobrého v ústí Masarykovy ulice.

Potřebujeme ale také právě vaši pomoc!

Kromě toho, že se můžete přímo zapojit, velmi nám pomůže pokud si jen vytisknete petiční arch a vysbíráte libovolné množství podpisů – není potřeba celý arch, stačí jen několik podpisů, třeba mezi rodinou, přáteli či kolegy z práce: každý podpis se počítá a posouvá nás o krok blíž k úspěšnému referendu.

Archy prosím zasílejte na adresu zmocněnce petičního výboru:
Jakub Patočka,
Pod kaštany 21,
616 00,
Brno

4 komentáře u „Podepište petici

 1. zdravim,
  chapu spravne, ze petici (za zachovani brnenskeho nadrazi v centru mesta), nelze podepsat prostrednictvim internetu, ale jen v papirove podobe; (tedy de facto osobne)?
  diky.
  i. b. :-)

  1. Ano, lze podepsat jen na archy. Pokud chcete pomoct se sběrem podpisů, vytiskněte si archy a poté podepsané pošlete na adresu výše. Nebo můžete přispět jen svým podpisem – najdete viz strana Kde můžu podepsat.

 2. Dobrý den, v rámci šetrného opatření jsem zkoušela petiční archy upravovat ve Wordu tak, aby se mi vešel jeden petiční arch na jednu stránku A4. Ač jsem se snažila, nepodařilo se mi umístit pod tabulku větu „Počet podporovatelů, uvedených na této podpisové listině:“ (což je dle mého názoru vzhledem k číslování tabulky jasné).
  Je takto upravená listina platná, nebo na formě nezáleží? Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>